DECATYLEN 0,25 mg/0,03 mg kietosios pastilės

(20 arba 40 kietųjų pastilių)

Malšina gerklės skausmą!

Veikliosios medžiagos, stiprumas. Vienoje kietojoje Decatylen 20 pastiliupastilėje yra 0,25 mg dekvalinio chlorido, 0,03 mg cinchokaino hidrochlorido.

Indikacijos. Burnos ir ryklės uždegimo (gingivito, opinio ir aftinio stomatito, faringito) vietinis gydymas.

Vartojimo būdas ir dozavimas. Suaugusiesiems ir vyresniems kaip 12 metų paaugliams kas 2 valandas reikia lėtai sučiulpti po vieną pastilę. Vyresniems kaip 4 metų vaikams kas 3 valandas reikia lėtai sučiulpti po vieną pastilę. Kai uždegimo simptomų sumažėja, vartoti po vieną pastilę kas 4 valandas.

Kontraindikacijos. Padidėjęs jautrumas veikliajai arba bet kuriai pagalbinei medžiagai. Pastilių nevartoti, kai yra alergija ketvirtiniams amonio dariniams (pvz., benzalkonio chloridui).

Specialūs įspėjimai. „Decatylen“ sudėtyje yra sorbitolio. Negalima vartoti pacientams, kuriems nustatytas fruktozės netoleravimas.

Informacinis lapelis

Nereceptinis vaistinis preparatas. Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.

LI/OTC-CH/14/0001